Klienditugi    5850 1010     Kontakt 

Netiabi Hoolduskeskus

Netiabi Hoolduskeskus on üle 10. a pakkunud asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Tegeleme elektroonika remondi ja hooldusega, arvutivõrkude ehitamisega ja IT- hooldusega. Lisaks taastame ja hävitame andmeid ning koostame eksperthinnanguid era- ja äriklientidele.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega.

Laiendame oma teenuseid ja tegemisi järjepidevalt edasi, et muuta arvuti- ja elektroonika-alane abi kliendile mõistetavaks ja kättesaadavaks.

Milliseid teenuseid me pakume?

Netiabi Hoolduskeskuse põhitegevus on elektroonika remont ja hooldus. Parandame ja hooldame telereid, arvuteid, mängukonsoole, printereid ja teisi elektroonikaseadmeid.

Ehitame ja hooldame arvutivõrke.

Tegeleme andmete taastamise ja hävitamisega, säilitades Teie andmete privaatsuse.

Era- ja äriklientide tarbeks teostame sõltumatuid eksperthinnaguid. Pakume täisteenust hindamisest remondini, et säästaksite aega ja raha.

Tegutsemisaja jooksul oleme hooldanud või parandanud üle 10 000 seadme.

Meie jaoks on oluline pakkuda mõistetavat arvutiabi teenust nii neile, kes on IT-maailmas algajad, kui ka nõudlikele professionaalidele.

Kõigil meie töödel on garantii.

Näiteid neist töödest, kus oleme kiiret tööd teinud või lahendanud raskeid probleeme:

Kuulsaal

Kuulsaali arvutisüsteemid ja bowlingurajad töötasid Windows 98 operatsioonisüsteemi baasil, mida uued süsteemikomponendid enam ei toetanud. Alternatiivina kõigi radade väljavahetamisele asendasime kõigis arvutites aegunud operatsioonisüsteemi modernsema Windows 7-ga. Kohandatud lahenduse abil saab Kuulsaal kasutada olemasolevaid radasid ja arvuteid ka siis, kui süsteemi üksikud osad on tarvis välja vahetada uute vastu.

St. Peter’s Line’i laevad

Paigaldasime laeva Anastassia kajutitesse kõlaritesüsteemi, et kaptenisillalt oleks võimalik reisijatele sõnumeid edastada. Teostasime töid ligi 400-s kajutis hoolimata asjaolust, et laev oli liinil juba kasutuses. Netiabi tehnikud viibisid kuu aega laeva pardal, kasutades kõlarite ja kaabelduse paigalduseks ajavahemikke, mil laeval reisijaid ei olnud.

Töötasime välja ka erilahendusi, nagu tagurduskaamerad sadamas manööverdamisel laeva asendi jälgimiseks. Lõime süsteemi, mis hädaolukorra puhul ühendab teadete edastamiseks laeva kõik kõlarid kaptenisillaga. Samal ajal hakkab kõigis televiisorites tööle evakueerumisprogramm hoolimata sellest, millises režiimis need parasjagu on.

Viimsi Spa hotell

Paigaldasime olemasolevasse võrku kassaaparaadid ning vedasime lisaks kaableid, et paigaldada kassatelefone. Tegemist oli kiirtööga, sest süsteemid oli tarvis paigaldada ja korda seada esmaspäeva hommikuks, kuigi tegime seda pühapäeva õhtul. Lõpetasime töö edukalt mõned tunnid pärast südaööd.

Puidutöökoda Pärnus

Parandasime tööstusarvuti, mis juhtis kogu puidutöökoja tööd. Vea leidsime toiteplokist, mis ei taganud piisavat võimsust arvuti tööülesannete täitmiseks. Pärnu arvutitehnikud loobusid ülesandest ja koostööpartneriks leiti Tallinnast Netiabi Hoolduskeskus. Kiire ja professionaalselt teostatud kohandus võimaldas tehasel tööd jätkata juba samal päeval.

Netiabi teenindus

Pakume IT-abi  inimeselt inimesele. Seletame probleemid lahti arusaadavas keeles. Selgitame vea tekke põhjuse ja anname nõu, kuidas seda edaspidi ära hoida.

Netiabi tööprotsess:

  • Võtame seadme lahti ja tuvastame probleemi

  • Võtame kliendiga ühendust ja teavitame vea suurusjärgust. Anname nõu parandamise otstarbekuse kohta.

  • Klient otsustab, kas seadet tasub parandada või pigem osta uus.

  • Seadme parandamise korral teeme seda vastavalt remondipakkumisele. Kui otsustatakse parandamise kahjuks, utiliseerime katkise seadme.

  • Anname kliendile teada, millal võib parandatud seadmele järele tulla.

Mugava ligipääsu huvides tegutseme Tallinna Kesklinnas aadressil J. Vilmsi 47, esimesel korrusel. Netiabi Hoolduskeskuse juures on võimalik parkida.

Tulemuslik töö, meeldiv teenindus ja hea asukoht on loonud meile lojaalse kliendibaasi, kes IT-tööde tegemiseks pöörduvad Netiabi Hoolduskeskusesse.


 

 


Rauno

Vanemtehnik


Irina

Administraator

 


Sergei

Tehnik


Aleksei

Tehnik

 


Aare

Tehnik


Andrei

Tehnik

 


Jüri

Tegevjuht


Irene

Raamatupidaja

 Anton

Teenindusjuht

 

Mis on Kaughaldus? | Loe edasi
Arvuti katki? | Parandame ära!
Sulle meeldib Netiabi teenindus? Soovita sõpradele!

Vajad arvutiabi?
Netiabi Arvutihooldus

Vilmsi 47, Tallinn

Asume Gonsiori ja Vesivärava tn ristis - Torupilli Selveri vastas.


 Parkimine ja ligipääs 

Arvuti remont


Esmane vea tuvastamine TASUTA

  Telli siit  
Meie partnerid:
Privaatsus