Klienditugi    5850 1010     Kontakt 

Soovid lisainfot võrkude ehituse kohta ? Võta meiega ühendust
Nimi
E-mail *
Telefon
Kiri Netiabile

 

 VÕRGUEHITUSTÖÖD

 

Mis on võrguehitustööd ja milleks neid vaja on?


Samal büroopinnal, ettevõttes või isegi terves kontsernis olevad arvutid on üldlevinud praktikas omavahel ühendatud infovõrguga. Sellise ühenduse puhul on oluline koormus, millega süsteem peab hakkama saama. Tähtsad on ka süsteemi komponendid ja nendevahelised ühendused ning kogu võrgu hooldamine vastavalt vajadusele. Netiabi omab selles valdkonnas kogemusi ja teadmisi, millega saame Sulle abiks olla.


·         Milliseid lahendusi me pakume?


Netiabi 9-aastane kogemus võrguehitustööde teostamisel on meid viinud kokku väga erinevate klientide vajadustega. Meile meeldivad väljakutsed ja saame pakkuda välja erinevaid, hästi töötavaid ja kestvaid lahendusi. Netiabi eesmärgiks on teostada tööd nii, et Sinu arvutivõrgud oleksid töökindlad. See aitab hoolduskulutustelt kokku hoida.


Milline arvutivõrk sobib Sinu jaoks kõige paremini?


Kohtvõrgud ühendavad piiratud alal -  ühes hoones, kontoris, korteris või majas asuvaid võrguseadmeid ja arvuteid. Kohtvõrgud sobivad kasutamiseks koolis, kodus või ettevõtte büroopinnal.


Laivõrgud koosnevad mitmetest omavahel ühendatud kohtvõrkudest. Kohtvõrkude omavaheliseks ühendamiseks on mitmeid erinevaid viise ning meie kogenud tehnikutega üheskoos leiame sobivaima lahenduse. Laivõrke saab rajada sama ettevõtte erinevate büroopindade vahel, et luua oma sisevõrgustik.


Leidub ka olukordi, kus kõige mugavam ja otstarbekam on andmeedastus ilma kaabliteta ning sel juhul leiavad kasutust traadita võrgud. Kõige laialdasema kasutusega nende hulgast on Wifi võrgud, mis sobivad kasutamiseks näiteks avalikus ruumis, kodus, kohvikus, kaubanduskeskustes ja ka mujal, kus kasutatakse peamiselt kaasaskantavaid Internetiseadmeid.


Endale meeldiva ja sobiva võrgulahenduse leidmiseks saad nõu ja abi küsida meie tehnikutelt, kelle kogemused ja teadmised aitavad leida Sulle sobiva lahenduse.

·         

Turvalisus


Kui kaitstud on Sinu olulised andmed?

Turvalahenduse määramiseks on olulised arvutivõrgule seatavad ülesanded ja kliendi privaatsusnõuded. Kuigi kõige raskem on ligi pääseda kohtvõrkudele, siis õige paigalduse ja hoolduse korral saab soovimatuid külalisi väga edukalt eemal hoida ka traadita arvutivõrgust. Wifi- võrkusid on võimalik teha sama turvaliseks kui kohtvõrkusid, kuid teostus on ressursinõudlikum.

·         Hooldustööd


Mille eest Sa maksad, kui tasud hooldustööde arveid?


Me ei taha Sinu arvelt teenida tööde eest mida meie ei teosta. Korraldame hooldust väljakutse põhiselt ja nii võtame tasu ainult reaalselt tehtud tööde eest vältides põhjendamatuid arveid kuu lõpus. Sõlmime hoolduslepingu, mis on Sinu jaoks kõige kasulikum ja tagab süsteemi tõrgeteta töö.

·         

Kas Netiabi pakub arvutipargi kolimisteenust ja teisi vajaminevaid IT -  teenuseid?


Netiabi Hoolduskeskus kolib Sinu arvutivõrgu ümber täpselt sellisena nagu see oli. Ühendame arvutid ja võrguseadmed uues asukohas toimivate lahendustega, et kõik töötaks sama hästi või paremini kui enne kolimist. Meie jaoks pole võõrad ka keerukad sidesüsteemid ja uudsed lahendused. Nende hulgast kuuluvad Netiabi kogemustepagasisse Kuulsaali arvutivõrk ning St. Peter Line laevade infovõrgud.

 

Kui Sul on tarvis toimivat arvutivõrku, IT- süsteemide hooldust või muud tehnoloogia-alast abi, võta julgelt ühendust – Netiabi Hoolduskeskus töötab Sinu heaks! Saada päring netiabi@netiabi.ee või helista 5850 1010.


 

 

Mis on Kaughaldus? | Loe edasi
Arvuti katki? | Parandame ära!
Sulle meeldib Netiabi teenindus? Soovita sõpradele!

Vajad arvutiabi?
Netiabi Arvutihooldus

Vilmsi 47, Tallinn

Asume Gonsiori ja Vesivärava tn ristis - Torupilli Selveri vastas.


 Parkimine ja ligipääs 

Arvuti remont


Esmane vea tuvastamine TASUTA

  Telli siit  
Meie partnerid:
Privaatsus